Çocukların Vakfı nın 15. yılı kutlu olsun

#Haberler


Tam 15 sene önce "Bütün çocuklar için neden daha iyi bir ihtimal olmasın?" diye sorarak gönüllü bir yolculuğa çıktık. Çünkü biliyoruz ki müzikle eğitilen çocuklar, gelecekte bizlerin ve çocuklarımızın parçası olacağı toplum için fark yaratacaklar. 

15.yılımızı kutladığımız bu yıl, bugüne kadar gerçekleştirdiklerimizi de gözden geçirdiğimiz bir yıl oldu. Birbirimizden uzakta, evlerimizde olduğumuz zorlu pandemi günlerinde, geriye dönük bilgilerimizi ve kayıtlarımızı derledik, arşivledik. 

Kurulduğu günden bu yana yedi binden fazla çocuğu, binlerce enstrümanı, yüzlerce klasik müzik eserini, yüzlerce konser salonunda, onlarca profesyonel orkestra ve sanatçı ile yan yana gelerek, on binlerce seyirci  ile buluşturmuş olmanın mutluluğunu yaşadık, sürdürülebilirlik adına umutla dolduk. Bu geçen 15 yılda Barış İçin Müzik, ortaya koyduğu model ile takdir edildi, çeşitli ödüller aldı. 

Tüm bunları sizlerle yani Barış İçin Müzik Dostu olan bağışçıları, destekçileri, gönüllüleri, danışmanları, aileleri, çocukları ve çalışanlarının el birliği ile gerçekleştirdik. Emeği geçen, yanımızda olan, mümkün olduğunca fazla çocuğun müzikle buluşmasını destekleyen, bu yolda bizlerle ortaklık kuran herkese sonsuz teşekkür ederiz. 

Çocukların ve çalışanların Yeliz (Baki) hocası, Barış İçin Müzik Vakfı’nı takdim ederken her zaman “Çocukların Vakfı” diyor. “Çocukların Vakfı” Barış İçin Müzik’in nice yıllarını hep birlikte ortak heyecanla, hayallerimizle yaşayalım, kutlayalım. 

 


barış için müzik